Menu

Український сільський футбольний клуб "Колос" несподівано вибив з Ліги Європи титуловану грецьку команду

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
з відкритих джерел


Трикратний чемпіон Греції та семикратний володар Кубку країни "Аріс" з Салоніків (заснований 1914 року) неочікувано для себе поступився 17 вересня у матчі відбору Ліги Європи команді з села Ковалівка, що на Київщині, з рахунком 1:2. Так, клуб, названий на честь давньогрецького бога війни, було покарано за неповагу до більш скромного суперника.

Об этом сообщает Преступная Россия

Даремно греки завчасно розслабилися та вже бачили себе в наступному раунді змагань. Німецькому тренеру "Аріса" Міхаелю Еннінгу варто було уважно вивчити, наприклад, перебіг гри "Колос" – "Динамо" (Київ) 19 червня 2020, коли киянам була конче потрібна перемога, щоб гарантовано зайняти друге місце за підсумками Чемпіонату України. Ковалівський клуб, котрий до того часу всі свої турнірні задачі вже вирішив, грав у своє задоволення та вийшов переможцем протистояння – 2:0.

Менеджменту "Аріса" не завадило б докладніше поцікавитися не лише історією українського клубу, яка до того ж досить коротка, але й загалом пильніше придивитися до феномену села Ковалівка.

"Колос" всього за лічені роки пройшов шлях від аматорів до єврокубків, бо клуб був заснований лише у 2012-му. Ковалівка – вотчина ексгубернатора Київщини Анатолія Засухи. Населений пункт, де мешкає 1,6 тисячі людей, має сучасний футбольний стадіон на 1,5 тисячі місць та льодову арену. Та й загалом всю громадську та особисту інфраструктуру села приведено до зразково-показового стану. Ледь не тротуари там миють шампунем. Ймовірно, греки цими фактами не перейнялися та отримали болісний урок. До речі, "Аріс" за всю свою історію жодного разу не програвав на своїй домашній арені в офіційних єврокубкових матчах. Саме ковалівці поховали вчора цей рекорд.

"Аріс" (Салоніки) – "Колос" (Ковалівка). Ліга Європи 2020/2021. 2-й кваліфікаційний раунд – 1:2 (55’) Гама Бруно – (47’) Євген Новак, (63’) Денис Антюх.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/sport/ukrainskiy-silskiy-futbolniy-klub-kolos-nespodivano-vibiv-z-ligi-evropi-titulovanu”