Menu

Боєць, який підірвався 15 вересня біля Водяного, перебуває в реанімації в ХарковіВійськовослужбовець, який підірвався на невідомому пристрої 15 вересня біля Водяного, перебуває в реанімації Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в Харкові.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це повідомляє “Укрінформ”.

Доправили бійця з маріупольського госпіталю.

“У нього відірвана частина стопи, численні осколкові поранення м’яких тканин тулуба. Незважаючи на те, що стан бійця оцінюють як середнього ступеня тяжкості, він перебуває в реанімації. Його готують до проведення хірургічних обробок для формування культі і до подальшого лікування”, – сказав Шипілов.

Ще двоє військовослужбовців, доставлених напередодні, полковник і прапорщик з 36-ї окремої бригади морської піхоти, перебувають у порівняно задовільному стані.

“Один з них з більш важким – з непроникним пораненням голови, другий з вогнепальним осколковим переломом лівої ліктьової кістки. Ці двоє військовослужбовців зараз перебувають у порівняно задовільному стані, вони всім забезпечені, проходять дообстеження і доліковування”, – сказав хірург.

Нагадаємо, російські окупанти на Донбасі один раз порушили “тишу”.Джерело статті: “https://informator.press/boiets-iakyy-pidirvavsia-15-veresnia-bilia-vodianoho-perebuvaie-v-reanimatsii-v-kharkovi/”