Menu

Прокуратура Київщини повернула державі земельну ділянку вартістю 100 тисяч

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Завдяки діям прокуратури Київської області в судовому порядку державі було поновлено права на земельну ділянку, що розташована на теренах Кагарлицького району


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.


Установлено, що у 2015 році рішенням Гребенівської сільської ради Кагарлицького району затверджено проект землеустрою щодо відведення у власність громадянам земельної ділянки площею 2 000 кв.м. для ведення особистого селянського господарства на території с. Гребені. Вартість зазначеної землі становить понад 100 тисяч гривень.


У подальшому, рішенням державного реєстратора Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області за громадянамизареєстровано право приватної власності на земельну ділянку.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Однак, вказані рішення прийнято всупереч вимог законодавства, оскільки спірні землі належать ДП "Ржищівське лісове господарство", яке згоду на вилучення з постійного користування земельних ділянок не надавало, з держлісфонду вказані землі не вилучались, цільове призначення не змінювалось.


З метою захисту порушених прав держави, Кагарлицька місцева прокуратура скерувала до суду позовну заяву про визнання незаконним і скасування рішення сільської ради, скасування державної реєстрації земельної ділянки.


Наразі позовні вимоги місцевої прокуратури Кагарлицьким районним судомзадоволено у повному обсязі.


Окрім того, на початку поточного року за фактом службової недбалості засуджено державного реєстратора, внаслідок дій якого вибула із власності держави вищезазначена земельна ділянка.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/11/09/prokuratura-kiyivshini-povernula-derzhavi-zemelnu-dilyanku-vartistyu-100-tisyach/”