Menu

"Ми знаємо, хто, кому і скільки передавав грошей за напад на Катю Гандзюк", - волонтер Синіцин

Херсонська область була проблемною з 2014 року, з високими проросійськими настроями. Катя Гандзюк там боролася з повним комплектом екс-регіоналів і комуністів.

Роман Синіцин. Фото: соцмережі.

У справі про напад і вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк після нападу, фігурують кілька замовників. Про це заявив відомий український волонтер Роман Синіцин, передають .

"Позавчора журналісти "злили одного з посередників вбивства Каті (йдеться про публікацію, де називається прізвище причетного до справи помічника народного депутата БПП Миколи Паламарчука — Ігоря Павловського). Через це у Луценка була істерика в Раді. Ми знаємо, хто, кому і скільки передавав грошей за напад на Катю. Замовник насправді не один", — упевнений він.

За його словами, вже відомо, хто, кому і скільки передавав грошей за напад на активістку. "Упевнений, що гроші завозилися в Херсонську поліцію і прокуратуру. Щоб не шукали реальних замовників. У Херсоні була стратегія: ліпити з виконавців замовників. Нагадаю, як поліція заарештувала Миколу Новікова і в Фейсбук прокотилася хвиля перемоги. Геращенко, Аброськін писали, що зловили виконавця. Журналісти знайшли у нього залізне алібі — псевдопідозрюваний кілька днів був у запої на морі і жив в наметі, коли напали на Катю (Гандзюк, — прим. ред). Як тільки це розійшлося, Новикова просто відпустили, як ні в чому не бувало. Представте розмір fuck-up поліції в такому резонансному злочині! І нікого з Херсонської прокуратури або поліції не звільнили. Більш того, начальник Херсонського обласного главку Артур Меріков на День Незалежності отримав погони генерала", — говорить Синіцин.

Крім того, як розповів волонтер, також вдалося встановити кілька ланок з посередників, які ведуть до замовників вбивства Гандзюк, одна з них — помічник нардепа. "До передачі справи в СБУ, вся стратегія херсонської поліції, за нашою інформацією, полягала в тому, що вони хотіли зробити з ключового виконавця Торбіна — замовника вбивства. Оприлюднення імені помічника нардепа було для того, щоб показати їм, що не варто так розслідувати справу. Тепер складність в тому, що тільки Торбін знає наступних людей, що ведуть ближче до замовників, а він мовчить. Херсонська область була проблемною з 2014 року, з високими проросійськими настроями. Катя там боролася з повним комплектом екс-регіоналів і комуністів. Більше скажу, ми знаємо, хто замовив Катю Гандзюк", — пояснює активіст.Читайте також на сайті:

  • Відомий волонтер назвав ім’я потенційної Відомий волонтер назвав ім’я потенційної "нової жертви" після Гандзюк
  • Спікер МВС розповів, через що виникли складнощі з пошуком замовника нападу на Катерину Гандзюк Спікер МВС розповів, через що виникли складнощі з пошуком замовника нападу на Катерину Гандзюк
  • У розпачі, убитий горем: Українців вразила світлина батька Катерини Гандзюк на похороні У розпачі, убитий горем: Українців вразила світлина батька Катерини Гандзюк на похороні
  • Хіти тижня. Офіційна причина смерті Катерини Гандзюк Хіти тижня. Офіційна причина смерті Катерини Гандзюк


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/society/my-znaiemo-khto-komu-i-skilky-peredavav-hroshei-za-napad-na-katiu-handziuk--volonter-synitsyn-254051.html”