Menu

Борислав Береза: Гройсману непогано б сформулювати, яких конкретно повноважень йому не вистачає і для чого

Береза: Поки суть вимог прем’єра мені незрозуміла

Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману потрібно чітко сформулювати, розширення яких повноважень він вимагає, сказав у коментарі виданню "ГОРДОН" позафракційний нардеп Борислав Береза.

"Гройсману непогано б сформулювати, яких конкретно повноважень йому не вистачає і для чого. Тоді ми зрозуміємо, що йому потрібно. Але поки суть вимог прем’єра мені незрозуміла. Наприклад, якщо говорити про мене, то я знаю, яких саме повноважень недостатньо нашій тимчасовій слідчій комісії з нападів на активістів, щоб ми могли ефективніше відпрацювати. Я розумію, що нам необхідно мати можливість викликати свідків, потрібні слідчі функції. Тобто я усвідомлюю, що й навіщо нам потрібно. Але от чого вимагає прем’єр-міністр, я навіть не здогадуюся. Якщо Гройсман уважає, що йому не вистачає повноважень, він має якось це аргументувати", – підкреслив Береза.

9 листопада на годині запитань до уряду в парламенті Гройсман закликав Верховну Раду України тимчасово посилити його повноваження. Заявла глави Кабміну пролунала на тлі повідомлень депутатів, зокрема лідера Радикальної партії Олега Ляшка та нардепа від "Самопомочі" Олени Бабак, про те, що в низці міст України немає тепла. На це Гройсман відповів, що за опалювальний сезон відповідає лише місцева влада, а він сам "не зобов’язаний ходити по квартирах і випускати повітря з батарей".

Також прем’єр-міністр зазначив, що готовий навести в Україні "реальний лад" за три місяці, якщо Рада тимчасово розширить його повноваження.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-borislav-bereza-grojsmanu-nepogano-b-sformuljuvati-jaki-konkretno-povnovazhen-jomu-ne-vistachaje-i-dlja-chogo-492161.html”