Menu

Швейцарія: Активи Януковича будуть заморожені максимум до 2024 рокуАктиви колишнього президента України Віктора Януковича та наближених до нього осіб лишатимуться замороженими у Швейцарії ще максимум три роки.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС


Про це йдеться у повідомленні посольства Швейцарії в Україні у Twitter.


Посольство нагадало, що сім років тому, Федеральна Рада Швейцарії ухвалила рішення про заморожування всіх активів Віктора Януковича та його оточення у країні.


"Реалізуючи цей захід, уряд Швейцарії прагнув уникнути ризику привласнення українських державних коштів" — пояснили у посольстві.
"З того часу швейцарські органи влади тісно співпрацюють з українськими партнерами, щоб завершити процес повернення цих активів українському народу на підставі судових рішень про їхнє незаконне походження. Згідно швейцарського законодавства, максимальна тривалість такого заморожування обмежена 10 роками" — йдеться у повідомленні.


У 2014 році Швейцарія заморозила активи Януковича на суму 70 мільйонів швейцарських франків (більше $69 млн) строком на 3 роки. Потім термін дії цього рішення не раз продовжували.


Європейська правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/1/671519/”