Menu

У Нагірному Карабаху сталося нове загострення конфліктуМіж азербайджанськими збройними силами та формуваннями невизнаної Нагірно-Карабаської республіки у суботу, 25 лютого, відбулася збройна сутичка.


За повідомленням офіційного Баку, загинуло кілька азербайджанських військовослужбовців.


“Вірменські сили спробували вторгнутися на територію Азербайджану уздовж лінії конфлікту на Карабаху”, – наводить агенція AFP заяву міністерства оборони Азербайджану, яке також сказало про продовження обстрілів своїх позицій із важкої зброї.

У вірменському оборонному відомстві натомість оголосили про спробу азербайджанського наступу на позиції карабських сепаратистів, а також звинуватили Баку у поширенні дезінформації та спробі зірвати спроби мирного врегулювання конфлікту, – повідомляє


Водночас у так званому міністерстві оборони невизнаної Нагірно-Карабаської республіки заявили, що їх сили відбили напад противника, а “кілька тіл азербайджанських солдатів залишилися на нейтральній території”.


Протистояння між Вірменією та Азербайджаном щодо Нагірного Карабаху триває з початку 1990-их. Останній гострий спалах конфлікту відбувся у квітні минулого року, забравши більше ста життів з обох сторін. Спроби перезапуску мирного процесу відтоді гальмують.


Нагадаємо, раніше Азербайджан і Україна заборону на ввезення товарів з Карабаху і Донбасу без ліцензії Баку і Києва.