Menu

22-річна Мар’яна Шевчук стала кращою спортсменкою світу 2018 року в силовому триборстві (відео)

Українка стала єдиною представницею прекрасної половини людства, номінованою на високе звання.

У Міжнародній федерації пауерліфтингу голосуванням в соціальних мережах визначили спортсменів, гідних звання пауерліфтерів року. Єдиною дівчиною в номінації стала 22-річна українка Мар’яна Шевчук, передають з посиланням на Громадське.

Дівчина завоювала абсолютне визнання користувачів у голосуванні на всіх платформах. Другу сходинку п’єдесталу зайняв громадянин Куби Джон Кастанеда, а третю сходинку — іранець Саіманд Рахман. Це не перша подібна перемога Мар’яни, в минулому році вона була удостоєна звання кращої спортсменки Європи.

Згідно з даними Національного паралімпійського комітету, любителям спорту в усьому світі українська пауерліфтерша запам’яталася яскравим виступом на чемпіонаті Європи у Франції. Там Мар’яна буквально приголомшила глядачів, коли поставила новий рекорд, показавши результат в жимі лежачи 130,5 кілограмів. При тому, що вага дівчини менше 55 кілограмів. З того пам’ятного чемпіонату Мар’яна Шевчук привезла в Україну золоту медаль.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/22-richna-mariana-shevchuk-stala-krashchoiu-sportsmenkoiu-svitu-2018-roku-v-sylovomu-tryborstvi-video-262720.html”