Menu

Насалик пояснив, як реформа ринку електроенергії вплине не зниження та

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик після засідання комітету Верховної ради з ТЕК, повідомляє Depo.ua з посиланням на ‘Українські новини’.

’Введення ринку електричної енергії — це в першу чергу можливість надати споживачеві право вибору. Це розширює можливості і споживачів і постачальників. Очевидно, сам ринок, особливо для населення, має призвести до зниження тарифу, а не збільшення його’, — заявив Насалик.

Насалик зазначає, що у більшості учасників не було претензій до чинної реформи ринку.

’Тому я не бачу ніяких зауважень для того, щоб з 1 липня цей ринок запрацював’, — зазначив він. Міністр наголосив, що щодо населення введена норма постачальника зі спеціальними обов’язками, яка страхує різке зростання цін.

Нагадаймо, нещодавно прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про те, що в Україні з 1 липня повинен запуститися ринок електроенергії, що передбачається законом ‘Про ринок електроенергії’. За словами Гройсмана, всі необхідні документи для цього готові.Джерело статті: “http://fromua.news/article/4712686/nasalik-poyasniv-yak-reforma-rinku-elektroenergii-vpline-ne-znijennya-ta/”