Menu

Пєсков: Путін займає вичікувальну позицію щодо Зеленського

Пєсков: Путін займає вичікувальну позицію щодо Зеленського

Президент РФ Володимир Путін займає вичікувальну позицію щодо новообраного президента України Володимира Зеленського.

Про це в ефірі програми "Москва. Кремль. Путін" заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише РБК з посиланням на російський "Інтерфакс"."Путін займає вичікувальну позицію щодо Зеленського, оскільки досі немає розуміння, якими будуть підходи нового президента до основних питань порядку денного", — заявив Пєсков.

За його словами, зокрема, "неясно, чи збережеться недружня позиція України по відношенню до Росії".

Також у Кремлі хотіли б зрозуміти ставлення Зеленського до Мінських домовленостей.

"В цілому підхід позитивний і очікування стриманого оптимізму є, але чіткої ясності, що буде відбуватися у Києві, поки, на жаль, немає ні у кого", — заявив Пєсков.

Нагадаймо, раніше кум Путіна, глава політради "Опозиційної платформи — За життя" Віктор Медведчук заявив, що президент РФ "з повагою ставиться" до Зеленського.

У Путіна заявляли, що поки президент РФ не планує зустрічі із Зеленським.

Також Путін заявляв, що відносини РФ і України будуть "неминуче відновлені" незалежно від того, як будуть розвиватися відносини з українськими елітами.
24 травня президент України Володимир Зеленський провів першу зустріч із представниками української гуманітарної групи ТКГ у Мінську. Згодом він повернув до переговорів Мінського процесу другого президента України Леонида Кучму.

На початку червня Зеленський заявив, що українська сторона "має свіжі напрацювання" до нової зустрічі в Мінську.

5 червня Зеленський відреагував на загибель трьох військових на Донбасі і заявив Росії, що загострення конфлікту – "не найкращий фон для відновлення переговорів у Мінську".

Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/175280-pyeskov-putin-zaymaye-vychikuvalnu-pozyciyu-schodo-zelenskogo.html”