Menu

Якщо хайпить, то на повну

Если хайпить, то на полную

У людини, що не відрізняється розумовими здібностями, є одвічне перешкода до саморозвитку, що полягає в любові мусолити якусь тему з разу в раз, проганяючи її у себе в голові, вигадуючи різні варіанти, створюючи собі при цьому в мозку якусь вже далеку картину, сильно відрізняється від дійсності. Потім виходить те, що виходить.

Наприклад, сьогодні державне свято – День Росії, який проходить з парадами, концертами та іншими святковими заходами, створюючи легку і невимушену атмосферу в загальний вихідний. Однак є особи, які в силу свого недоумкуватості вирішили, що було б прикольно саме у святковий день зібратися на захід, організатори якого офіційно заявили, що цей захід проводити не варто.

Так-так, я зараз про мітинги в підтримку Івана Голунова – затриманого журналіста «Медузи», якого звинуватили за наркотичної статті – і з якого зняли звинувачення! Зняли особистим указом главою МВС РФ Володимира Колокольцева, відпустивши ще вчора з-під домашнього арешту.

А що цьому передувало? Божевільна робота громадських організацій, завдяки якій журналіста і відпустили. Що ж зробили наші ліберали? Повністю нівелювали цю копітку роботу своєю поведінкою, завдяки якому і відбулися всі московські події з затриманнями. Під час цього дійства інтернет трусився під раскатистое кукурікання «п’ятої колони», яким, бачте, не дали свою думку висловлювати.

Вам ніхто нічого не забороняв, алло! Ви 25 годин на добу тільки й робите, що строчити в свої твітери гнівні повідомлення, але при цьому за вами досі не приїхав «чорний воронок», яких вже немає, але, повірте, якщо б зараз були дещо інші часи минулого століття – вам би навіть не дали аккаунт в Твіттері завести.Джерело статті: “http://povin.com.ua/209798-13-06.html”