Menu

Українці - світовий лідер за недовірою до щеплень (ІНФОГРАФІКА, КАРТА)

Менш ніж третина українців вважає, що вакцинація безпечна. Це найнижчий рівень у всьому світі, свідчить дослідження, яке провів у 2018 році благодійний фонд Wellcome Trust у 144 країнах світу.


Опитування стосувалося ставлення жителів планети до науки, медицини та здоров’я, — передає ЛБ.


Результати показали, зокрема, що більшість опитаних у світі вважали вакцини ефективними (84%) і безпечними (79%). Але не в Україні (і не в Росії та Білорусі, що характерно):
Але ці цифри сильно варіюють у різних регіонах. Найбільше довіряють вакцинації і вважають вакцини безпечними жителі Східної Африки (92%) і Південної Азії (95%). У багатьох європейців ставлення до вакцин, навпаки, виявилося скептичним. Їх вважають безпечними тільки 59% жителів Західної і половина жителів Східної Європи (в Росії цей показник становить 44%).


Як видно, в екс-совку ситуація найпечальніша:
Розбивка по Україні:
Опитування в Україні проводили 18 серпня 2018 року. Було опитано 1000 респондентів методом особистого інтерв’ю (face to face).


Нагадаймо, в 2018 році Україна поставила новий "рекорд" за захворюваністю на кір: занедужали понад 54 тис. осіб, 16 хворих померли від ускладнень вірусу.Джерело статті: “http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/94574/Ukrajinci__svitovyj_lider_za_nedoviroju_do?a_offset=”