Menu

Сумна статистика: з березня Україну покинуло 1,3 млн осіб

Сумна статистика: з березня Україну покинуло 1,3 млн осіб


З березня Україну покинуло 1,3 млн осіб.

Про це йдеться на сайті ukrainianpeopleleaks.com, який у режимі онлайн підраховує кількість громадян, що залишили Україну.Автор ідеї створення платформи невідомий. Назва сайту співзвучно з WikiLeaks. Це міжнародна некомерційна організація, яка оприлюднює секретну інформацію з анонімних джерел.

Ukrainianpeopleleaks показує, скільки українців щохвилини залишає країну.

Для підрахунку статистики використовували дані, які озвучив міністр закордонних справ Павло Клімкін. За його словами, щомісяця з країни на заробітки їдуть 100 тис. осіб.

За даними Міністерства соціальної політики, так чи інакше проблема трудової міграції торкнулася вже 9 млн осіб (у тому числі сім’ї українців, які покинули країну).

До речі, в цьому році загроза впливу трудової міграції на ситуацію в економіці вперше була включена в консенсус-прогноз МЕРТ.

Вже зараз у більшості лікарень – дефіцит молодшого медичного персоналу. Крім цього, роботодавці скаржаться на брак робочих кадрів. У Національному банку також зазначають: серед основних загроз для України – трудова міграція.

Сумна статистика: з березня Україну покинуло 1,3 млн осібДжерело статті: “https://molbuk.ua/news/175637-sumna-statystyka-z-bereznya-ukrayinu-pokynulo-13-mln-osib.html”