Menu

Суботник на Старому місті: запрошують прибрати територію санаторію Коцюбинського


  • Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
  • 1
Суботник на Старому місті: запрошують прибрати територію санаторію Коцюбинського
  • На місці закинутого санаторію Коцюбинського роблять локацію для мистецтва та відпочинку.
  • Там проведуть лекції, майстер-класи та музичні виступи на відкритому повітрі.
  • Але, спочатку, там треба прибрати сміття. Організатори запрошують вінничан на суботник — 23 червня, з 11-ої ранку.

На Старому місті, по вулиці Маяковського, 243, є закинуті приміщення дитячого санаторію імені Коцюбинського. І цього року у цю місцину вдихнуть нове життя. Там створять мистецький та просвітницький простір, що назвали «Територія SUN» та проведуть мистецькі вихідні 28-30 червня.

Але перед цим організатори мистецьких вихідних потребують допомоги в прибиранні території колишнього санаторію.

«Будемо прибирати сміття, підмітати стежки, збирати сухе гілля і ще багато цікавої роботи у підготовці до перших мистецьких вихідних «Ticket to the SUN». Зустрічаємось о 11:00 біля головного входу в санаторій. Мати з собою (по можливості):

  • рукавички
  • пакети для сміття
  • віник
  • гарний настрій.

А що буде на мистецьких вихідних, 28-30 червня?

«Перший мистецький вікенд "TICKET to the SUN" пройде 28-30 червня. Це можливість для вінничан та гостей міста творчо, інтелектуально, культурно та екологічно відпочити на межі міста і природи.

На тебе чекають: дивовижні концерти просто неба, майстер-класи для малечі та дорослих, еко-освіта та еко-маршрути, ніч кіно, велотраси і скелелазіння, перформативна лабораторія, фудкорт, кемпінг з ватрою, перформанси та інсталяції, ранкова та вечірня йога», — йдеться на сторінці організаторів SUN Територія.

Нагадаймо, через податкові борги та суди держпідприємство «Дитячий санаторій імені Коцюбинського» припинило свою роботу у 2012 році.

Працівникам не виплатили борги по зарплатах. А територія санаторію перетворилася на занедбану пустку з напівзруйнованими будинками та моторошними пам’ятниками часів СРСР. З того часу землю санаторію розподіляють під приватні будинки.

Про це в матеріалі: Наш «Артек» або садиби багатіїв — що буде на Старому місті замість санаторію?


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/subotnik-na-staromu-misti-zaproshuyut-pribrati-teritoriyu-sanatoriyu-k-10893184.html”