Menu

"РФ – окупант і вбивця тисяч українців": дипломат закликала не допустити повернення росіян в ПАРЄ

Дипломат зазначила, що Росія не виконала жодних резолюцій / рішень Ради Європи.

Сьогодні ПАРЄ розгляне питання повернення делегації РФ / фото УНІАН

Посол України в Естонії Маряна Беца закликала завадити поверненню делегації окупантів в ПАРЄ.

Про це вона написала на своїй сторінці у Twitter.

«Сьогодні починається сесія ПАРЄ. Не дозвольте Росії повернутися. Росія — це агресивна держава, яка окупувала частину України, вбила тисячі наших людей. Вона не дотримується закону і не виконала жодних резолюцій / рішень Ради Європи, не імплементувала Мінські домовленості», – написала дипломат.

PACE session starts today. Don’t let Russia come back. Ru is an agressor state, which occupied parts of Ukraine, killed thousands of our people. It does not abide by law and has not fulfilled any @[email protected] resolutions/decisions, no Minsk implementation. #SaveCouncilEurope

— Mariana Betsa (@Mariana_Betsa) June 24, 2019

Як повідомляв УНІАН, у квітні 2014 року ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу і виключила її представників із усіх керівних органів Асамблеї у зв’язку з анексією Криму. Росія не платить внески до Ради Європи з червня 2017 року.

17 травня 2019 року, міністри закордонних справ більш як 30 держав (із 47 країн — членів Ради Європи) виступили за рівну участь всіх країн-членів у статутних органах організації, що може привести до зняття санкцій з Росії.

3 червня Регламентний комітет ПАРЄ ухвалив проект резолюції, що передбачає ускладнення процедури введення санкцій проти національних делегацій в Асамблеї. Цей проект резолюції остаточно 24 червня має затвердити безпосередньо Асамблея.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10595022-rf-okupant-i-vbivcya-tisyach-ukrajinciv-diplomat-zaklikala-ne-dopustiti-povernennya-rosiyan-v-parye.html”