Menu

Якщо дуже хочеться, то можна. Реконструкцію скверу розпочали одразу після рішення сесії

20 червня на сесії Житомирської міської ради було ухвалено рішення щодо виділення з міського бюджету 3 млн 16 тис. 969 грн на реконструкцію території та відновлення фонтану біля школи №17.
Через декілька годин після прийняття рішення вже з’явилася техніка, яка почала проводити підготовчі роботи. Миттєва реакція.
На сайті Prozorro останній оголошений тендер управлінням капітального будівництва датований 24 травня і тендеру на реконструкцію скверу біля 17 школи там немає. Тому хто виконує підготовчі роботи та за яких підстав – невідомо.
На сесії Житомирської міської ради начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов зауважив, що проектно-кошторисна документація по даному об’єкту наразі знаходиться на експертизі. Тобто реконструкція розпочата ще й без проектно-кошторисної документації.

Просимо депутатів Житомирської міської ради звернути увагу на дану ситуацію та винести на розгляд постійних депутатських комісій питання щодо того за яких підстав невідомі особи без договорів з замовником здійснює підготовчі роботи на реконструкцію скверу. А якщо договори на це були, то яким чином вони були укладені, якщо рішення сесії було прийняте в день початку реконструкції.
Джерело статті: “http://zhzh.info/blog/2019-06-21-23650”