Menu

Комітет Ради рекомендує призупинити участь української делегації в ПАРЄКомітет Верховної Ради із закордонних справ рекомендував парламенту призупинити участь постійної делегації у роботі Парламентської асамблеї Ради Європи до отримання висновків Венеціанської комісії.


Про це повідомляє .


«Ми пропонуємо припинити роботу української делегації в ПАРЄ до висновків Венеціанської комісії й рекомендувати не відновлювати роботу до виконання найважливіших моментів, які були у всіх резолюціях, ухвалених ПАРЄ за останні п’ять років», — зазначив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв на засіданні комітету.


Він наголосив, що Росія повинна без всяких умов звільнити захоплених в полон українських моряків та політв’язнів.


Комітет також закликав голову Верховної Ради Андрія Парубія відкликати запрошення для спостерігачів ПАРЄ на дострокові парламентські вибори в Україні 21 липня.


Нагадаймо, 26 червня 2019 року ПАРЄ відновила повноваження російської делегації у повному обсязі. Після цього українська делегація покинула засідання. Представники Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії і Грузії покинули ПАРЄ на знак солідарності з Україною.


Ар’єв заявив, що представники Швеції в Парламентській асамблеї Ради Європи приєдналися до заяви України, Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії і Грузії, які влаштували демарш після повернення російської делегації в ПАРЄ.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/komitet-rady-rekomenduie-pryzupynyty-uchast-ukrains-koi-delehatsii-v-parye/”