Menu

РФ відновила платежі до бюджету Ради Європи

Сума внеску становить 33 мільйони євро.

Ілюстрація / REUTERS

Росія сплатила внесок до бюджету Ради Європи за 2019 рік після повернення делегації РФ до Парламентської асамблеї РЄ.

Про це повідомили у пресслужбі організації, пише ТСН.

"Підтверджую вам, що Росія внесла свій внесок до бюджету Ради Європи", — сказав речник РЄ Даніель Хольтген.

Як зазначається, сума внеску становить 33 мільйони євро.

Як повідомляв УНІАН, у квітні 2014 року ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу і виключила її представників з усіх керівних органів асамблеї у зв’язку з анексією Криму.

У зв’язку з цим Росія не платила внески до Ради Європи з червня 2017 року. Такі дії Росії чимало членів ПАРЄ і політиків назвали шантажем.

25 червня ПАРЄ ухвалила резолюцію "Посилення процесу прийняття рішень Парламентською Асамблеєю щодо повноважень та голосування". Документ підтримали 118 парламентаріїв, проти були 62, 10 утрималися. У зв’язку з цим рішенням механізм запровадження санкцій, який в ПАРЄ діяв до цього, скасовано.

26 червня у ПАРЄ підтримали резолюцію про затвердження повноважень делегації Російської Федерації без запровадження жодних санкцій. “За” відповідну резолюцію проголосували 116 парламентаріїв, “проти” — 62, 15 “утрималися”.

Делегації Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини та України у ПАРЄ вирішили достроково покинути літню сесію через повернення делегації Російської Федерації до асамблеї.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10604175-rf-vidnovila-platezhi-do-byudzhetu-radi-yevropi.html”