Menu

Експерти розповіли про ключовий продукт у раціоні, від якого можна швидко схуднути

Пробіотики — корисні бактерії, схожі на ті, що вже проживають в вашому організмі. Вони допомагають процесу травлення і нормалізувати вагу.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише The Deccan Chronicle.


Відомо, що пробіотики підтримують здоров’я шлунково-кишкового тракту. Одні можуть допомогти в зниженні ваги, а інші – запобігти набір ваги. Крім цього пробіотики дозволяють підсилити імунну систему і поліпшити травлення.


Медики рекомендують звернути увагу не на готові пробіотичні кошти, а на ферментовані продукти (йогурт, суп місо, чайний гриб, солоні огірки, кефір, кімчі, темпі і квашена капуста). Тому включення в раціон даних продуктів може прискорити зниження ваги.


При цьому, згідно з іншим дослідженням, існує зв’язок між пробіотиками, затуманенностью свідомості, поганий короткостроковою пам’яттю і проблемою з концентрацією уваги.


Суть у перевазі певних бактерій в тонкому кишечнику внаслідок прийому пробіотичних засобів. При цьому аналіз стану людей з описаними проблемами виявив підвищений рівень D-молочної кислоти в крові. Пізніше з’ясувалося, що ці люди регулярно вживали пробіотики і йогурт.


Також, дослідження гарвардських вчених показало, що йогурт і кефір — два продукту, найбільше пов’язаних з втратою ваги. Люди, які вживали їх щодня (і при цьому вели зовсім звичайний спосіб життя), кожні чотири роки втрачали до одного кілограма ваги.


Нагадаймо, дієтолог Катерина Кабашна дала незвичайні поради, які допоможуть усім, хто хоче схуднути і зберегти свій ідеальний вагу. Для цього, за словами експерта, треба просто змінити ставлення до схуднення і так організувати режим харчування, щоб “обдурити” апетит.


Також, лондонський дієтолог Лілі Соуттер знайшла вирішення серйозної проблеми всіх сучасних народів. В наші дні ожиріння перетворилося в справжню епідемію. Середня вага жителів Землі неухильно зростає кожен рік. Тому дієтолог назвала єдиний засіб, який забезпечить даний схуднення — мова йде про продукти, багаті клітковиною.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/eksperti-rozpovili-pro-klyuchovij-produkt-u-ratsioni-vid-yakogo-mozhna-shvidko-shudnuti/”