Menu

Російські ЗМІ поширили фейк про приїзд іранських атлетів до анексованого Криму - UATV

Журналісти українського телеканалу іномовлення виявили, що російське інформагентство ТАСС поширило побрехенька про нібито приїзд до окупованого Криму збірної Ірану з легкої атлетикию

Російські ЗМІ поширили побрехенька про приїзд іранських атлетів до анексованого Криму — UATV
Російські ЗМІ поширили побрехенька про приїзд іранських атлетів до анексованого Криму — UATV

Про це повідомляється на сайті UATV.

Так, повідомлення на сайті ТАСС з’явилось 12 серпня. Інформагентство, посилаючись на президента так званого «Кримського футбольного союзу» Юрія Ветоху, поширило інформацію, що іранські спортсмени проведуть збори в анексованому Криму.

Журналісти UATV відправили інформаційний запит з цього приводу до МЗС України.

У свою чергу, Міністерство закордонних справ України за роз’ясненнями звернулося до Посольства Ірану, яке відповіло, що підготовка іранських спортсменів в окупованому Криму не передбачена.

До того ж, Міністерство спорту і молодіжної політики Ірану відзначило, що поважає суверенітет і територіальну цілісність України і повністю поділяє офіційну позицію Тегерана.

МЗС і Посольство України в Ірані повідомляють, що додатково проведуть перевірку цієї інформації.

Нагадаймо, раніше низка українських ЗМІ поширила побрехенька про те, що словенська дзюдоїстка Раша Срака (Raša Sraka) стала послом Словенії в Росії. Така спортсменка справді є, і вона вже стала своєрідним мемом на пострадянському просторі, але новина про її призначення виявилася фейком. Першоджерелом було російське сатиричне видання «Панорама», яке пише брехливі новини.



Джерело статті: “https://detector.media/infospace/article/169938/2019-08-17-rosiiski-zmi-poshirili-feik-pro-priizd-iranskikh-atletiv-do-aneksovanogo-krimu-uatv/”