Menu

МВС разом із Мінсоцполітики завдали удар по торгівлі людьми


За сприяння Міністерства соціальної політики, а також під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області, співробітники Міністерства внутрішніх справ затримали злочинну групу, яка вербувала людей у трудове рабство на території Одеської та Дніпропетровської областей.

Об этом сообщает http://bezoplat.net

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт МВС України.

За підозрою в торгівлі людьми поліцейські затримали двох осіб – 42-річного чоловіка та 41-річну жінку, які займалися пошуком людей для подальшої трудової експлуатації. Зараз поліція завершує документування злочинної діяльності інших членів групи. Вирішується питання про затримання всіх причетних до злочину осіб.

Встановлено, що з 2018 року для трудової експлуатації зловмисники завербували близько 30 осіб — мешканців міст Нікополь, Покров і Марганець Дніпропетровської області.

“Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, розгляне питання надання постраждалим особам відповідного статусу. Наша мета – визначити потреби постраждалих і надати їм необхідну психологічну, медичну та матеріальну допомогу”, — заявив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.

За інформацією МВС, для вербування члени групи обирали людей, які перебували у скрутному матеріальному становищі, обіцяли їм високу зарплатню, соціальний пакет та комфортні умови праці в Одеській області. Натомість, примушували тяжко працювати на сільськогосподарських угіддях по 12-13 годин. За будь-яку помилку жорстоко карали – били або позбавляли їжі. Потерпілі проживали у бараках на території колишньої жіночої колонії-поселення в Овідіопольському районі за високим парканом. Комплекс будівель перебував під цілодобовою охороною, у тому числі з використанням собак.

Дуже дякую МВС України за блискучу операцію та конфіденційність, — написав у соцмережі Facebook заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.


Джерело статті: “http://resonance.ua/mvs-razom-iz-minsocpolitiki-zavdali-u/”