Menu

Чотири продукти, які варто виключити з раціону

Не всі продукти корисні для організму людини, а є й такі, які й зовсім небезпечні. Причому це те, що ми купуємо в магазині мало не кожного дня. Про те, які продукти варто виключити з раціону вже зараз, розповіли іспанські дієтологи, пише .

Об этом сообщает http://mvzmv.com со ссылкой на портал ГрамотейКовбасні виробиІ тут йдеться не тільки про ковбасу, а й шинку і грудку індички. “У більшості випадків ці ковбаси містять близько 50% шинки, а решта – це добавки, крохмалі та інші божевільні начинки”, тому ви повинні замінити їх в бутербродах на більш здорові варіанти, такі як хумус, гуакамоле, яйце пашот, овочевий паштет, горіхові вершки, тахини”, – пояснює дієтолог Марія Меріно.


Перероблене м’ясоНещодавно ВООЗ включила ковбаси, гамбургери та інше оброблене м’ясо до групи “агентів, що викликають рак у людей”, тому краще повністю викорінити їх споживання. Тим часом, червоне м’ясо було включене ВООЗ до групи 2А “ймовірно канцерогенних” продуктів, тому Меріно рекомендує обмежити його споживання до максимуму і вживати його не частіше одного разу на тиждень.


Рафіноване борошноЗа словами дієтолога, рафіноване борошно та вироби з нього завдають серйозної шкоди здоров’ю, викликаючи раптові злети і падіння рівня глюкози. Це в свою чергу виснажує підшлункову залозу і може спричинити появу діабету.


Дієтологи рекомендують замінити рафіноване борошно на цільнозернове.


“Легкі” продуктиЄ багато причин не брати їжу, яка продається як легка, вона ж знежирена і не містить цукру.


“У тих, хто говорить, що у них немає цукру, зазвичай є жир, у тих, де мало жиру, є цукор, і в більшості випадків вони залишаються висококалорійними, хоча насправді у них менше калорій, ніж в оригіналі”, – пояснює Меріно. Дієтолог рекомендує не вживати підсолоджених продуктів, оскільки вони занадто солодкі.


Крім того, все більше і більше дієтологів призначають помірне споживання цільних і таких, що не містять цукру молочних продуктів.


АлкогольЗа словами дієтологів, головна проблема алкоголю не тільки в так званих порожніх калоріях, тобто в тих калоріях, які споживаються більше і які не дають ніяких поживних речовин.


“Хоча в Іспанії основною причиною смерті є серцево-судинний нещасний випадок, алкоголь викликає пов’язані з цим смерті, які зазвичай не враховуються: від дорожньо-транспортних подій до ситуацій насильства над близькими”, – пояснює Меріно.


При цьому інший дієтолог Пілар Ескер наполягає на тому, що заборона на вживання алкоголю також поширюється на пиво і вино, які не слід вживати навіть час від часу.


Джерело:


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/chotyry-produkty-yaki-varto-vyklyuchyty-z-ratsionu.html”