Menu

Половина росіян вважають Україну ворогом – соцопитування


На думку росіян, найбільш напружені та ворожі відносини у Росії склалися із США та Україною.

Об этом сообщает http://paydaydirectlender.net


Про це свідчать результати опитування, оприлюднені Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦИОМ), – інформує 1NEWS.


При цьому США ворожою країною вважають 67 відсотків росіян, а Україну – 53 відсотки. При цьому порівняно з попереднім роком кількість тих, хто вважає США недружньою державою, знизилася на 8 процентних пунктів, а Україну – зросла на 14, Далі в цьому списку Великобританія (25 відсотків), Польща (12), Грузія (12) та Німеччина (9).


31 відсоток росіян вважає реальною загрозу військового нападу на їхню країну. У списку країн, з боку яких, на думку росіян, є загроза військового нападу на РФ, лідирують також США та Україна. З боку США можливим вважають напад 53 відсотки росіян, а з боку України – 26 відсотків.


А от найбільш міцними та дружніми, на думку опитаних, є відносини Росії з Китаєм (45 відсотків), Білоруссю (30), Казахстаном (21), Сирією та Туреччиною (по 13 відсотків). Телефонне опитування було проведене 22 серпня 2019 року, в ньому взяли участь 1600 респондентів.


Джерело: Німецька хвиля


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/polovyna-rosiyan-vvazhayut-ukrayinu-vorogom-sotsopytuvannya.html”