Menu

Вакарчук розкритикував Зеленського: “Ви припустилися помилки, потрібно зупинитися”

Лідер партії "Голос" а також народний депутат України Святослав Вакарчук розкритикував дії ООС і Володимира Зеленського, які призвели розведення військ в Золотому.

Об этом сообщает http://rentmarketers.org

Про це йдеться у публікації Вакарчука .

"Відведення військ без виконання умов 7-денного режиму тиші є неприпустимим. Ще вранці ми читали повідомлення штабу ООС про обстріли з боку ворога, а вже в обід чуємо заяви про відведення. Такі дії президента та його команди є помилкою, не можна йти ні на які розведення військ, поки режим тиші не забезпечений.

Ба більше – відведення військ як таке не дає нічого, крім виконання Мінських домовленостей, які давно застаріли та не мають жодного впливу. Односторонні кроки з їх виконання не призведуть ні до перемоги, ні до миру.

Українській владі потрібно відходити від домовленостей, які були зафіксовані 5 років тому та які Україною, Росією, Францією, Німеччиною з того часу читаються по-різному. Мета Росії очевидна – вона хоче, щоб Україна опинилася у якомога складнішій ситуації: політичній, економічній, соціальній. Франція та Німеччина хочуть якомога швидше закінчити конфлікт.

А для України важливі наші умови. Перше – безпека громадян. Усіх. Зокрема й на лінії розведення. Друге – розуміти, у який спосіб політично відновити контроль над цією територією.

Саме тому замість односторонніх кроків з розведення військ нам необхідна чітка стратегія лінії поведінки. Відновлення контролю над Донбасом і Кримом має відбуватися за чітким планом, за українськими умовами.

Саме для написання таких умов партія "Голос" ініціювала тимчасову спеціальну парламентську комісію з питань відновлення територіальної цілісності України. Саме в рамках роботи комісії потрібно починати обговорення такого плану", – зауважив Вакарчук у своєму дописі.

Читати також:
У Кремлі розповіли, чому не збираються виводити війська з ОРДЛО
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vakarchuk-rozkritikuvav-zelenskogo-vi-pripustilisya-pomilki-potribno-zupinitisya/”