Menu

Італійські школярі вивчатимуть сталий розвиток і кліматичні зміни

Фото: Nicole Honeywill / Sincerely Media / unsplash

Об этом сообщает http://ratelkz.com

Наступного року італійських школах буде обов’язковим предмет про кліматичні зміни і сталий розвиток, пише Reuters, посилаючись на коментар міністра освіти Лоренцо Фьйорамонті.

За словами міністра всі державні школи з початку наступного навчального року приділятимуть проблемам зміни клімату 33 години на рік (приблизно одну годину на тиждень). Багато звичних предметів, як географія, математика і фізика, також вивчатимуть з погляду сталого розвитку.

Сталий розвиток і кліматичні зміни мають стати центральним елементом освітньої моделі.

Фйорамонті підтримував школярів, які пропускали заняття, ходячи на марші проти змін клімату. Він також пропонував збільшити податки на авіаквитки і пластикові продукти, за що був жорстко розкритикований. Крім того, міністр викликав невдоволення консерваторів, коли заявив, що розп’яття Христа слід вилучити з кімнат у школі, щоб створити більш привабливе середовище для нехристиян.

«Я хочу зробити італійську систему освіти першою системою освіти, яка ставить навколишнє середовище та суспільство в основу всього, чого ми вчимося в школі», – сказав Фьйорамонті.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/08/italijski-shkolyari-vyvchatymut-stalyj-rozvytok-i-klimatychni-zminy/”