Menu

Зеленський розповів про подальшу долю розграбованих росіянами кораблів, повернутих з "керченського полону"

20 листопада ц.р., під час робочої поїздки до Миколаївської області Президент України Володимир Зеленський відвідав базу ВМС України у м. Очакові.

Глава держави оглянув судна «Нікополь», «Бердянськ» і «Яни Капу» та заявив, що катери будуть відремонтовані протягом трьох місяців. Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу Президента України, передають .

Об этом сообщает http://merating.com

«Я дуже радий, що наші військові катери на місці. Як і обіцяли, ми повернули і наших моряків, і катери», – сказав Президент.

Зеленський уточнив, що на кораблях частково відсутнє обладнання та озброєння. «Те, що ми побачили: справді частково не вистачає обладнання, бракує частини озброєння. Буде розслідування. Ми побачимо всі деталі», – наголосив він.

Також Глава держави заявив, що протягом трьох місяців катери будуть відремонтовані.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/zelenskyi-rozpoviv-pro-podalshu-doliu-rozghrabovanykh-rosiianamy-korabliv-povernutykh-z-kerchenskoho-polonu-304423.html”