Menu

"Інтер" традиційно збирає зрадників: Ані Лорак, що прилетіла з "товарками по ремеслу" з Москви, розридалася на ватно-новорічному концерті у Києві

З початком російської агресії в Україні Ані Лорак не гребує концертними майданчиками країни-агресора і більшу частину часу проводить в Москві.

Але недавно Ані Лорак приїхала до Києва, де з іншими "українськими" зірками шоу-бізнесу взяла участь у записі новорічного концерту на "Інтері", передають з посиланням на росЗМІ.

Лорак розридалася, коли частина глядачів стала аплодувати лояльній до країни-агресора співачці. "Спасибі, мої улюблені! Будьте щасливі, будьте коханими, нехай Новий рік виконає всі ваші заповітні бажання", — сказала зірка, витираючи сльози.

Об этом сообщает http://chinovnic.info

До речі, крім Ані Лорак, в новорічному вогнику взяли участь такі виконавці, як Софія Ротару, Світлана Лобода, Таїсія Повалій.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/inter-tradytsiino-zbyraie-zradnykiv-ani-lorak-shcho-pryletila-z-tovarkamy-po-remeslu-z-moskvy-rozrydalasia-na-vatno-novorichnomu-kontserti-u-kyievi-305888.html”