Menu

Пристайко: Я не бачу відмінності між Росією і тероризмом

Пристайко: Я не бачу відмінності між Рос…

Про це він заявив на конференції NATO Engages, яка проходить на передодні зустрічі лідерів Альянсу, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Європейську правду".

Об этом сообщает http://kompr2.top

Коментуючи дискусію, яка точиться в Альянсі з ініціативи президента Франції, про визначення Альянсом свого головного противника (Росію чи тероризм), Пристайко заявив, що боротьба із РФ є частиною боротьби з тероризмом.

"Я не бачу відмінності між тероризмом і Росією. Тероризм – це дії для досягнення політичної мети через залякування. Невже хтось скаже, що Росія робить щось інше?", — пояснив він.

Глава МЗС України уточнив що дії РФ на окупованій частині України, зі спробами вплинути на українську владу, є прикладом такого впливу.

"Це тероризм, але тероризм на державному рівні", — пояснив він.

На думку Пристайка, НАТО має унікальну можливість впливу на РФ. "Те, що здатний робити Альянс – це єдина мова, яку розуміє Путін", — заявив міністр.

Нагадаймо, що Україна ще у липні в ООН звинуватила Росію в тероризмі.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/pristayko-ya-ne-bachu-vidminnosti-mizh-rosieyu-i-terorizmom-201912031074073”