Menu

Задихалася і молилася Богу: студентка розповіла жахливі подробиці пожежі в Одесі (відео, 18+)

Одна з подруг дівчини викинулася з вікна, а друг — зник безвісти.

Одна зі студенток одеського коледжу розповіла про пережиту пожежу / фото УНІАН

Студентка Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу розповіла, як пережила смертельну пожежу 4 грудня, що забрала життя щонайменше 10 осіб.

Об этом сообщает http://person-sp.com

Відео її розповіді опулбиковано в Facebook-спільноті "Подслушано Одесса". Дівчина на ім’я Алла зі сльозами на очах розповіла, що у фатальний день у них була перша пара на п’ятому поверсі. На перерві студенти спустилися на четвертий поверх, де була викладачка.

"Коли почалася пара, ми почули, як ніби пробігло багато людей, які кричать. Я спочатку подумала, що це як під час перерви діти просто бігають. Я вийшла в коридор і побачила дим, який йшов з третього поверху. Забігла в кабінет і кажу: "У нас пожежа!". Викладач вибігла і сказала: "Ми горимо!". Вона сказала узяти речі і вийти, щоб спробувати якось вибратися", – пригадала дівчина.

Студенти спробували вибратися з будівлі. Але шлях назовні був заблокований – вже на сходах вони зіткнулися з густим чорним димом і жаром. Тоді група повернулася назад в кабінет і щільно зачинила двері. Викладачка зателефонувала рятувальникам і попросила про допомогу.

Тим часом в кабінет через щілини почав проникати густий їдкий дим. Одна зі студенток почала панікувати і намагалася викинутися у вікно, але їй не дозволили це зробити. Дихати в кабінеті ставало все складніше.

"Коли кабінет був весь в диму, я розуміла, що все, вже дихати нічим, я почала молитися Богу. Я кричала йому: "Господи, спаси всіх, хто тут у кабінеті, бо я не знаю, як вийти", – розповіла студентка.

Через вікно вона побачила полум’я, яке виривалося з третього поверху.

«Нас ніхто не бачив. Ми кричали, нас ніхто не чув. Наше вікно було задимленим», – згадує Алла.

Один студент запропонував вилізти у вікно, щоб їх побачили. Вони тримали хлопця за ноги. Але під їх вікнами не було нікого. Внизу були рятувальники, які гасили пожежу, але машин з драбинами не було видно.

Дівчина хотіла подзвонити і попрощатися з мамою, але через дим в телефоні нічого неможливо було розглянути.

«Я хотіла зателефонувати мамі. Я вже відчувала, що задихаюся, і просто хотіла попрощатися в останній момент. Я дістала телефон, нічого не видно... Я розумію, що з нею попрощатися не можу», – розповіла вона.

В цей момент до них все ж під’їхала машина з драбиною, якою студентів евакуювали. Останньою з кабінету вибралася викладачка. Коли всі вже були на вулиці, то загорівся четвертий поверх.

«Коли Я спустилася, я дізналася, що мої одногрупники, які були на п’ятому поверсі, де ми були, на першій парі, звідти викинулася моя одногрупниця, з п’ятого поверху. Вона впала на бетон. Я просто молилася, кажу, господи, будь ласка, врятуй, це моя подруга!...», – згадує студентка.

Крім того, один з її друзів у пожежі зник безвісти.

Як повідомляв УНІАН, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу сталася пожежа, площа якої склала 4 тис. кв. м. В цьому наріжному будинку знаходилися 19 різних організацій, установ.

Одразу після пожежі стало відомо про загибель 16-річної студентки, увечері 5 грудня під завалами була виявлена загибла жінка-викладач, 6 грудня – ще дві жертви, в ніч на 7 грудня – одна людина, увечері 8 грудня – ще двоє, у цей же день у лікарні помер рятувальник Сергій Шатохін. В результаті пожежі постраждали понад 30 осіб.

За фактом пожежі порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Розглядаються дві версії спалаху — аварійна робота електрообладнання і навмисний підпал. Готується підозра двом фігурантам.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/incidents/10785206-zadihalasya-i-molilasya-bogu-studentka-rozpovila-zhahlivi-podrobici-pozhezhi-v-odesi-video-18.html”