Menu

"Барселона" перед Ель Класико не змогла обіграти "Реал Сосьєдад"

"Барселона" в матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії несподівано зіграла внічию з "Реалом" Сосьєдад — 2:2.

У першій половині зустрічі команди обмінялися голами. На 12-й хвилин Оярсабаль реалізував пенальті, проте ближче до кінця тайму Грізманн скористався передачею Суареса і зрівняв рахунок.

Реал Сосьєдад — Барселона

Після перерви Луїс Суарес вивів каталонців уперед, однак 20-річний нападник господарів швед Александер Ісак приніс своїй команді нічию.

"Барселона" з 35 очками лідирує в Примері, випереджаючи мадридський "Реал на одне очко, однак у команди Зідана є матч в запасі. "Реал" Сосьєдад йде на четвертому місці з 28 очками в активі.

Нагадаємо, у середу, 18 грудня "Барселона" проведе матч 10-го туру Примери проти мадридського "Реала". Зустріч повинна була відбутися 26 жовтня, проте була перенесена через акції протесту в Каталонії. Сам поєдинок розпочнеться о 21:00 за київським часом.