Menu

Новий інтер’єр, замість набридлого


Пропонуємо кілька простих та ефективних дизайнерських методів, здатних оновити будь-який інтер’єр.

Об этом сообщает http://kompr2.top

Декорування стін

Настінний декор допоможе освіжити дизайн інтер’єру. Використовуйте красиві шпалери, фотошпалери для стін. Оформіть однотонні поверхні за допомогою спеціальних інтер’єрних стікерів, трафаретів. Зображення пташок, орнаментів, квітів підійдуть для будь-якого стилю. Їх доречно наклеювати над узголів’ям ліжка, над диваном, уздовж сходів. Добірка картин, фотографій, постерів здатні оновити інтер’єр. Великі репродукції краще виглядають поодинці, менші варто розмістити в композиції.

Освітлення

Кожен знає, що освітлення в інтер’єрі відіграє дуже важливу роль. Тому експериментуйте з яскравістю світильників та їхнім розміщенням. Кімната стане затишнішою, якщо торшери, лампи та бра перебуватимуть на різних рівнях. Виділити предмети інтер’єру допоможе точкове підсвічування. Практичні світлодіодні стрічки можна підключити в ніші, під полицями, карнизами…

Колірні акценти

Використовуйте яскраві акценти та фактури. Простий спосіб оновлення інтер’єру – наклеювання контрастних шпалер на одну із стін, або її частину. Підтримайте основний колір декількома предметами декору в тій же гамі. Яскраві скатертини, декоративні подушки, покривала – прекрасний спосіб додати кольору і настрою вашому інтер’єру.

Віконний дизайн

Нові штори – чудовий спосіб змінити інтер’єр без істотних витрат. Замініть штори на нові іншого забарвлення, або ж виберіть інший різновид віконного декору: римські штори, рулонні штори, жалюзі.

Декоративна ліпнина

Якщо вам до вподоби ліпнина, використовуйте молдинги. Ці декоративні елементи дуже прості в роботі та здатні вписатись у будь-який стилістичний напрямок: від класики до скандинавського стилю. Молдингами можна декорувати камінні портали, віконні, арочні дверні прорізи. Композиції з молдингів на стінах і стелі замаскують незначні дефекти в обробці.

Дзеркала

Дзеркало – це гарний інструмент для експериментів зі сприйняттям простору і розподілом світла в приміщенні. Досягнути вражаючого ефекту допоможе одне велике підлогове дзеркало в розкішній рамі, або композиція з дзеркал на стіні.

Поради квартиронаймача

Як облаштувати домашню атмосферу в орендованій квартирі

Затишок можна створити й у помешканні, яке служить для вас тимчасовим домом. Дизайнери радять найперше, визначитись із колірною гамою і намагатися її дотримуватися – найкраще вибрати три основні кольори. Відштовхуючись від кольорової гами, дають поради, як свою, навіть орендовану квартиру, перетворити на затишну оселю, кдиу захочеться щовечора повертатись.

  1. Пофарбувати стіни

Якщо власник квартири дозволяє перемалювати колір стін, малюйте! Хочете оживити кімнату – вибирайте такі яскраві відтінки, як жовтий, рожевий чи блакитний. Не обов’язково перефарбовувати стіни у всій квартирі, іноді достатньо просто зробити акцент на одній, щоб змінити атмосферу в кімнаті.

  1. Змініть постільну білизну

Постільна білизна чи покривала займають велику частину простору кімнати, тому їхній дизайн та колір можуть значно освіжити кімнату. Якщо бюджет не дозволяє розщедритись на нову, можна самотужки за допомогою фабричних барвників, технік зв’язування чи навіть спеціальних олівців оновити ту, що є.

  1. Картини на стінах

Якщо у вашій квартирі вже є малюнки на стінах, можна дати їм «нове дихання» новими рамками. Якщо сумуєте за рідними, почепіть роздруковані фото з їхніми усміхненими обличчями, наприклад, на гірлянді з лампочками.

А маєте натхнення – намалюйте картину самі.

  1. Освітлення – дуже важливе

Для створення приємної атмосфери у приміщенні дуже важливу роль відіграє освітлення. Воно впливає не лише на наш зір, але й на відчуття. Щоб зробити візуальний простір теплішим, кімнату поділіть на верхнє і бокове освітлення.

Наприклад, ввечері замість яскравих ламп під стелею можна вмикати більш м’які настільні чи настінні лампи.

  1. Рослини і книги теж вирішують

Якщо маєте велику бібліотеку, книги можна розкласти у красивій веселковій послідовності – це виглядатиме і стильно, і яскраво.

Не забудьте про рослини, які сприяють забезпеченню приміщення достатньою кількістю кисню. Дослідження свідчать, що рослини допомагають боротись зі стресом, а їхнє споглядання поліпшує настрій.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/advices/noviy-inter-er-zamist-nabridlogo-381812”