Menu

Єгипет підтвердив перший випадок захворювання на коронавірус


У п’ятницю Єгипет підтвердив свій перший випадок коронавірусу і повідомив, що постраждалим був іноземець, якого помістили в лікарню в ізолятор. Пацієнт є громадянином Китаю.

Об этом сообщает Руспрес

У заяві міністерства охорони здоров’я кажуть, що воно негайно інформувало Всесвітню організацію охорони здоров’я і прийняло всі необхідні профілактичні заходи.

Спільна місія, очолювана Всесвітньою організацією охорони здоров’я з Китаєм, почне свою роботу з розслідування спалахів в ці вихідні і зосередиться на поширенні нового коронавірусу і тяжкості захворювання, заявив директор ВООЗ в п’ятницю.

Представники ВООЗ повідомили, що місія також прагне отримати детальнішу інформацію про те, як, де і коли понад 1700 інфікованих працівників охорони здоров’я заразилися новим вірусом.

"Ми очікуємо, що вся команда приїде у вихідні", — сказав журналістам на брифінгу керівник ВООЗ Тедрос Адханом Гебреес.

"Особливу увагу буде приділено розумінню передачі вірусу, тяжкості захворювання та впливу поточних заходів реагування".

В п’ятницю влада Китаю повідомила про 5 090 нових випадків захворювання на материковому Китаї, в тому числі понад 120 смертей, загальне число інфікованих досягло 63 851, а число смертей від цієї хвороби, яка тепер називається COVID-19, — 1380.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавіруса 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/yegipet-pidtverdiv-pershiy-vipadok-zahvoryuvannya-na-koronavirus-338653_.html”