Menu

"Кістка в горлі росіян": ветеран АТО назвав несподівану версію бою під Золотим

Російські окупаційні війська розв’язали криваві бої на Донбасі, щоб відбити спостережний пункт "Баня".

Об этом сообщает Роспрес

Про це в Facebook повідомив колишній військовослужбовець і менеджер благодійного фонду "Вернись живим" Андрій Римарук. Він нагадав, що на початку січня ЗСУ зайняли сіру зону навколо "Золотого".

"Цей клаптик землі для нас був досить важливий, тому що до цього ми не бачили позиції ворога і звідки від веде регулярний вогонь в нашому напрямку. З моменту закріплення, росіяни вже не так часто стріляли, а всі їх намагання швидко подавлялись. Саме цей спостережник став кісткою в горлі росіян, які певно довгий час готувались ним заволодіти, що й сталось сьогодні зранку", – пояснив Римарук.

Бої на Донбасі

Бої на Донбасі

Час пік

Він розповів, що росіяни вели артвогонь, а потім противник двома групами, приблизно по 10 чоловік почав штурмувати "Баню".

"Було прийняти рішення завдати удару у відповідь. З нашого боку летіли все що можна і недозволено. Хлопці змушені були покинути позицію, тому викликали вогонь на себе і по позиціях ворога, відстань до яких всього 150-200 метрів (на радіус розльоту осколків 152мм)" , – позгначено в повідомленні.

Римарук додав, що ворог зазнав великих втрат. На завтра, 19 лютого, попередньо, намічено обмін загиблими.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 18 лютого озброєні формування РФ пішли в атаку на Донбасі . В результаті бою, який триває у Золотого, ВСУ зазнали важких втрат.


  • В мережі почали з’являтися відео боїв на Донбасі , що спалахнули через раптове настання Росії на Донбасі.


  • У зв’язку з кривавими боями, які 18 лютого розв’язала Росія на Донбасі , Рада національної безпеки і оборони України збереться на екстрене засідання.


  • Президент України Володимир Зеленський виступив на брифінгу після наради РНБО.


Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Війна на Донбасі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/kistka-v-gorli-rosiyan-veteran-ato-nazvav-nespodivanu-versiyu-boyu-pid-zolotim.htm”