Menu

Сіяли паніку і підбурювали до дикунства. Зеленський звинуватив політичних опонентів у безладах у Нових Санжарах

Офіс президента

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Володимир Зеленський

Офіс президента


Президент Володимир Зеленський звинуватив політичних опонентів в організації безладів у Нових Санжарах й пообіцяв, що всі організатори понесуть відповідальність.

Про це він сказав у своєму відеозверненні.

«Ми знаємо, що дехто свідомо та навмисне сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цього дикунства. Замовники та організатори понесуть відповідальність. Я радий, що не лише правоохоронні органи, а й саме суспільство почало детально розбиратись у вчорашній ситуації. Усі фото та телекамери зафіксували обличчя багатьох людей, які оранізували масові безпорядки. Це відомі у світі „вірусологи“ у спортивних костюмах», — сказав він.

За словами президента, раніше ці люди вже були були помічені, як «поважні аграрії, що виступають проти ринку землі».

Зеленський звернувся до «постановників цього погорілого театру», який «готується до нових вистав», заявивши, що «є моменти, коли немає інтересів влади, чи опозиції, а є інтереси України».

Читайте також:
Дезінформація, недовіра, корупція. Що іноземні ЗМІ писали про заворушення в Нових Санжарах

«Часи, коли можна заробляти політичні бали ціною громадського порядку та національної безпеки скінчились. Вчора за вашими настановами не просто кидали каміння в автобуси з людьми, ні, це були каміння у залишки вашої гідності, порядності та честі», — сказав він.

Читайте також:
Айдер Муждабаєв
Головна помилка. Що пішло не так у Нових Санжарах

Нагадаємо, евакуйованих з Уханя громадян, серед яких 48 українців та 29 іноземців, вирішили розмістити в санаторії Нацгвардії в Нових Санжарах.

У свою чергу місцеві жителі відреагували на це протестом.

Під час заворушень постраждали дев’ять поліцейських. Понад 20 учасників заворушень були затримані.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/novi-sanzhari-volodimir-zelenskiy-zvinuvativ-oponentiv-novini-ukrajini-50071704.html”