Menu

Трамп вважає звинувачення у допомозі РФ на нових виборах хитрістю демократів

За словами Трампа, це чергова кампанія з дезінформації від демократів у конгресі

Об этом сообщает Руспрес


Президент США Дональд Трамп вважає звинувачення допомоги Росії на нових виборах хитрістю демократів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення в Twitter.


За його словами, інформація про те, що Росія хоче втручатися в хід наступних президентських виборів, щоб допомогти йому це чергова спроба демократів збрехати виборцями.


“Чергова кампанія з дезінформації від демократів у конгресі. Вони запевняють, що Росія воліла б мене бачити безталанним кандидатом від демократичної партії, які вже другий тиждень не можуть підрахувати подані за них голоси на кокусе в Айові. Хитрість номер сім!”, – написав Трамп.


Нагадаємо, минулого тижня представники Управління національної розвідки США виступили на Конгресі з доповіддю про те, що Росія допомагає Трампу переобратися на майбутніх виборах.


Раніше американські ЗМІ повідомили, що президент США Дональд Трамп пропонував засновнику WikiLeaks Джуліану Ассанжу помилування в обмін на заяву про непричетність Росії викрадення електронних листів Демократичної партії. Таку пропозицію нібито передав Ассанжу колишній конгресмен-республіканець США Дейна Рорабейкер.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/02/21/tramp-vvazhaie-zvynuvachennia-u-dopomozi-rf-na-novykh-vyborakh-khytristiu-demokrativ/”