Menu

Рейс із Тегерана екстрено сів в Анкарі через підозру на коронавірус у 17 пасажирів

Усі пасажири на борту літака турки

Літак авіакомпанії Turkish Airlines, що прямував за маршрутом Тегеран – Стамбул, сьогодні вранці екстрено сів в аеропорту Анкари через підозру на коронавірус у 17 пасажирів. Про це повідомляє видання Hurriyet.

Об этом сообщает Руспрес

У деяких пасажирів була лихоманка і кашель. Медики взяли у них аналізи, результати будуть готові сьогодні.

За даними видання, на борту є пасажири, які летіли з іранського міста Кум, що стало епіцентром захворювання в Ірані.

Усіх 132 пасажирів та екіпаж літака буде поміщено на карантин на 14 днів в одну з лікарень Анкари.

Міністр охорони здоров’я Фахреттін Коджа заявив, що всі пасажири на борту літака – турки.

23 лютого депутат іранського парламенту з міста Кум Ахмад Аміріабаді Фарахані розкритикував дії уряду щодо боротьби з коронавірусом у країні. За його словами, жертв вірусу вже приблизно 50, медики не готові до боротьби з ним. Влада Ірану слова депутата спростувала.

Наприкінці грудня 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) із населенням 11 млн осіб уперше підтвердили новий тип коронавірусу SARS-CoV-2, що спричиняє атипову пневмонію (спочатку вірус дістав назву 2019-nCoV). 30 січня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавірусу медичною надзвичайною ситуацією, що має міжнародне значення.

Станом на початок доби 25 лютого у Китаї жертвами нового коронавірусу стало 2663 людини, хворих 77 658. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за межами материкового Китаю зареєстровано 2069 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у 29 країнах. За добу – 300 нових випадків. Загальна кількість загиблих становить 23 людини. Тільки за останню добу жертвами вірусу стало шестеро осіб.

На території України захворілих немає. Коронавірус діагностовано у двох українців на борту круїзного судна Diamond Princess, яке стоїть на карантині біля берегів Японії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-rejs-z-tegerana-ekstreno-siv-v-ankari-z-za-pidozri-na-koronavirus-u-17-pasazhiriv-1488393.html”