Menu

"Барселона" врятувалася від поразки в Неаполі в першому матчі Ліги чемпіонів

"Барселона" здобула виїзну нічию з "Наполі" (1:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший тайм зустрічі пройшов за територіального домінування "синьо-гранатових", проте особливих плодів команді Кіке Сетьєна це не приносило. Каталонці вдвічі більше за неаполітанців володіли м’ячем, однак за весь тайм завдали лише два удари по воротах Давида Оспіни і жодного у площину.

"Партенопейців" такий малюнок гри цілком влаштовував. Команда Гаттузо терпляче сиділа в обороні, зрідка вибігаючи у контратаки. Один з таких випадів і дозволив італійському клубу повести в рахунку. На 30-й хвилині Пйотр Зєлінський вирвався на оперативний простір і підключив до атаки Дріса Мертенса. Бельгійський нападник не розгубився і з лінії штрафного майданчика красиво поклав м’яч у дальній кут.

Наполі — Барселона

WHAT a GOAL #NAPBAR
pic.twitter.com/XeW1euISsb

— (@zi_53) February 25, 2020

Гол став для Мертенса 121-м за "Наполі" у всіх змаганнях. Бельгієць порівнявся у списку найкращих бомбардирів в історії клубу із словацьким півзахисником Мареком Гамшиком.

121 — Dries Mertens’ opener against Barcelona was his 121st goal for Napoli in all competitions, moving him level with Marek Hamsik as the joint-top scorer in the club’s history. Landmark. pic.twitter.com/lYwcYoSful

— OptaPaolo (@OptaPaolo) February 25, 2020

Другий тайм розпочався для неаполітанців з вагомої втрати. Мертенс отримав травму після накладки від Бускетса і не зміг продовжити поєдинок. Бельгійського форврда замінив на полі Аркадіуш Мілік.

Своєю чергою, "Барселона" продовжила робити ставку на комбінаційну гру та невдовзі забила з першого ж удару в площину воріт. На 57-й хвилині Серхіо Бускетс прекрасною розрізною передачею знайшов Нельсона Семеду на правому фланзі атаки, португалець прострілив в центр на Антуана Грізманна, якому залишалося лише розстріляти ворота Давида Оспіни.

griezmann levels it for barcelona... let’s do this. #napbar #napolibarca pic.twitter.com/neHdPqlvHD

— Kobe. (@SonOfKobe) February 25, 2020

Пристрасті закипіли наприкінці матчу. Артуро Відаль підкотився під Фабіан Руїса, за що отримав жовту картку. На цьому чилієць не зупинився і після штовханини з Маріо Руєм був нагороджений другим "гірчичником". У заключні хвилини "Наполі" в більшості спробував насісти на ворота Тер Штегена, але забити не зумів.

• Матч-відповідь "Барселона" і "Наполі" проведуть 18 березня на "Камп Ноу".

В іншому сьогоднішньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" в Лондоні розгромила "Челсі" (3:0).