Menu

Карантин у Києві: Кличко стверджує, що КМДА організовує розвезення лікарів на роботу

Мер Кличко Віталій Кличко прокоментував інформацію, що не всі лікарі мають змогу добратися до роботи, бо живуть у передмісті, де маршрутні таксі зупинили свої перевезення.

З 18 березня у Києві закрили метрополітен / УНІАН

Влада Києва займається організацією розвезення на роботу медпрацівників, правоохоронців та працівників стратегічних підприємств.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко повідомив на брифінгу, коментуючи інформацію, що не всі лікарі через транспортні обмеження мають змогу доїхати до роботи, бо живуть у передмісті, а маршрутні таксі між столицею та іншими населеними пунктами припинили курсувати.

Об этом сообщает Руспрес

«У Києві на час обмеження для медиків, правоохоронців та працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність нашого міста, ми організовуємо розвезення на роботу», — сказав мер.

Як повідомляв УНІАН, з 18 березня в Україні в рамках заходів з протидії поширенню коронавірусу припинено залізничні, авіаційні й автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення.

У столиці закрили метрополітен. Натомість маршрутами метрополітену запустили наземний громадський транспорт.Джерело статті: “https://www.unian.ua/society/10922207-karantin-u-kiyevi-klichko-stverdzhuye-shcho-kmda-organizovuye-rozvezennya-likariv-na-robotu.html”