Menu

Т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій про закінчення навчального року, ЗНО та вступну кампанію. Трансляція

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня.

Об этом сообщает Преступная Россия

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

У Міністерстві освіти і науки України анонсували брифінг т.в.о.міністра Любомири Мандзій, на якому вона розповість про закінчення навчального року, роботу шкіл в період карантину та проведення ЗНО і вступної кампанії у 2020 році.


Трансляція тут.

Продовження трансляції:


Нагадаємо, 25 березня 2020 Кабмін оголосив надзвичайну ситуацію на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня включно.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 26 березня в Україні підтверджено 156 випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – летальні, одужав і виписаний з лікарні – 1 пацієнт. Найбільше хворих на коронавірус у Чернівецькій області, в Києві та Київській області, а також в Івано-Франківській та Тернопільській областях. У Житомирській області, станом на 26 березня, ситуація не змінилася: лабораторно підтверджено 2 випадки COVID-19: у 49-річного чоловіка з Житомира та у 71-річної жінки з Радомишля (летальний).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_191025.html”