Menu

Ініціатори дефолту є ворогами України, вони діють в інтересах РФ – Найман

Економічні та соціальні наслідки дефолту будуть вкрай негативними для держави, його ініціатори діють не в інтересах України. Про це заявив інвестаналітик Ерік Найман.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Підстави для дефолту, хто хоче, той завжди знайде. Але тут важливо розуміти, що його економічні та соціальні наслідки будуть вкрай негативними для України. Тому той, хто спробує знайти ці підстави, він або ворог України, або у нього якийсь свій корисливий інтерес", – сказав Найман.

"Ми розуміємо, що услід за дефолтом відбудеться крайнє зубожіння українців. І разом із коронавірусом ми отримаємо голодні бунти. Це просто означатиме зникнення України з карти політичної. І реалізується план Кремля, який вони виношують дуже довго", – заявив інвестаналітик.

Нагадаємо, директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва заявила про значний прогрес у переговорах про нову програму розширеного фінансування (EFF) для України. Вона також зазначила, що раніше обумовлене фінансування на суму $5,5 млрд може бути збільшено за умови ухвалення Україною законодавства щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

Раніше керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій заявив, що наразі немає жодних підстав для оголошення Україною дефолту. А інвестаналітик Сергій Фурса вважає, що тільки ухвалення закону ПриватБанку дасть Україні порятунок під час кризи, оскільки МВФ назвав це однією з ключових умов продовження програми співпраці.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/initsiatori-defoltu-e-vorogami-ukraini-voni-diyut-v-interesah-rf-najman.htm”