Menu

Половина росіян незадоволена обнуленням президенства Путіна – дослідження


47% громадян Росії незадоволені поправками до конституції, які гарантують обнулення термінів президенства Володимира Путіна. Про це свідчать результати дослідження "Левада центру", в яких йдеться й про те, що 48% росіян повністю підтримують "Путіна навіки".

Об этом сообщает Руспрес

"Можливість, яка дозволяє Володимиру Путіну обратися ще на два строки, схвалюють 48% респондентів (з них "виразно так" — 23%), не схвалюють — 47% (з них "виразно немає" — 30%)", — йдеться в повідомленні.

46% громадян Росії хочуть, аби Путін був президентом після 2024 року, хоча в липні їх кількість становила 54%.

Також в дослідженні йдеться про те, що чверть росіян взагалі не відреагувала на внесені поправки, а 20% — "зазнали обурення". В цілому позитивні емоції висловив 31% опитаних, негативні — 36%.

Раніше президент Росії Володимир Путін під час виступу в Державній думі РФ схвалив поправку до конституції країни, згідно з якою обнуляються його президентські терміни, і він зможе знову брати участь у виборах.

Детальніше про конституційні зміни в РФ читайте в статті Сергія Корсунського "Муміфікація Росії" для видання "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/polovina-rosiyan-nezadovolena-obnulennyam-prezidenstva-putina-doslidzhennya-342829_.html”