Menu

За фактом обвалу мосту на Дніпропетровщині поліція відкрила три кримінальні провадженняЗа фактом обвалу частини автомобільного мосту в Дніпропетровській області поліція відкрила три кримінальні провадження.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це повідомляє Національна поліція.


«Обвал мосту стався в той момент, коли по ньому проїжджала фура. В результаті автомобіль завис над рікою. Встановлено, що внаслідок події люди не постраждали. Повідомлення про обвал конструкції надійшло до Нікопольського відділу поліції 20 травня о 10:00. Руйнування секції мосту через річку Чортомлик сталося на ділянці 206 км автомобільної дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя біля села Олексіївка Нікопольського району», – йдеться у повідомленні.
Наразі на місці працює слідчо-оперативна група, встановлюються всі обставини події.


За даним фактом в поліції відкрили три кримінальні провадження: за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість), ч. 1 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) та ч.1 ст.291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України.


Нагадаємо, на «мосту Кличка» в Києві знову тріснуло скло.


Джерело статті: “https://informator.press/za-faktom-obvalu-mostu-na-dnipropetrovshchyni-politsiia-vidkryla-try-kryminal-ni-provadzhennia/”