Menu

Смерть нардепа Давиденка: ЗМІ дізналися деталі дня трагедії

У день загибелі народного депутата від групи "Довіра" Валерія Давиденка в його офіс приїжджав його парламентський колега і бізнес-партнер Борис Приходько.

Об этом сообщает Преступная Россия

Як пише "Страна" з посиланням на свої джерела в поліції, саме Приходько викликав прибиральницю, яка виявила труп Давиденка.

Валерій Давиденко (ліворуч) і Борис Приходько (праворуч) у Раді

Валерій Давиденко (ліворуч) і Борис Приходько (праворуч) у Раді

За словами джерела, вчора Давиденко приїхав в офіс вдень, незважаючи на вихідний. Однак це не викликало ні в кого підозр, так як нардеп працював не тільки в будні дні.

Вже ближче до вечора до нього на зустріч приїхав його давній соратник і нардеп з тієї ж групи "Довіра" Приходько. Однак офіс виявився закритим, а сам Давиденко на дзвінки не відповідав.

Приходько нібито запідозрив недобре і попросив викликати прибиральницю, у якої був ключ від офісу. Та, приїхавши на місце роботи, виявила Давиденка мертвим.

Криміналісти взяли змиви з долонь загиблого, щоб встановити, чи пістолет йому підкинули, чи він застрелився сам.

Поки правоохоронці розглядають версію про самогубство Давиденка як пріоритетну.

Борис Приходько був обраний до Ради по мажоритарному округу №210 в Чернігівській області (сам Давиденко пройшов по 208-му округу).

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • у центрі Києва з вогнепальним пораненням в голову 23 травня був знайдений народний депутат, член групи "Довіра" Валерій Давиденко.


  • Тіло було виявлено прибиральницею в убиральні його особистого офісу, поруч із ним лежав пістолет.


  • Попередньою версією загибелі Давиденка є самогубство, проте правоохоронці будуть розглядати й інші версії.


  • Також з’явилися свіжі фото й відео з місця події.


  • Місцевий житель розповів, що автомобіль Давиденка з самого ранку стояв біля його офісу.


  • Також стало відомо, що вікно кабінету народного обранця було відчинено, а в його машині виявили другий пістолет.


  • Народний депутат від групи "Довіра" Сергій Шахов висловив думку, що його колегу вбили, тому версія про суїцид не має під собою підстав.


  • Відомо, що раніше Давиденко був головою наглядової ради Державної продовольчо-зернової корпорації України, яка замішана в махінаціях і корупційних скандалах.


Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/smert-nardepa-davidenka-zmi-diznalisya-detali-dnya-tragedii.htm”