Menu

Обвал мосту у Нікополі: фахівці розпочинають зведення понтону біля зруйнованої переправи

Обвал мосту у Нікополі: фахівці розпочинають зведення понтону біля зруйнованої переправи

Під Нікополем у Дніпропетровській області розпочинають зведення понтону біля зруйнованого мосту через Каховське водосховище.

Об этом сообщает Слон

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Кілька днів тому там у воду провалилася фура. Дві доби тут чекали, поки на місце дістануться інженерні війська. Їхали вони з Одеської області. До місця руйнування дісталися лише учора проти ночі. Довжина колони техніки складала 40 одиниць. Вже сьогодні фахівці мають приступати до роботи.

Для бійців розчистили усі під’їзні шляхи. Тимчасову переправу, вочевидь, мають зводити паралельно зруйнованому мосту. Напередодні тут з самого ранку працювала будівельна техніка, поруч все засипано грудами щебеню та будівельних матеріалів. Все уже готове до роботи. Зараз будівельники вже мають працювати.

Цей шлях прямий трасою Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя. Це справді важлива траса. Зараз гак невеличкий: десь 20 кілометрів. Утім, він дуже незручний, бо усі автівки мають їхати в об’їзд.

Відео Понтонну переправу встановлюватимуть паралельно поваленому мосту

Понтонну переправу почнуть встановлювати поблизу зруйнованого мосту через Каховське водосховище. Тимчасовий міст має з’явитися за добу. Інженерні війська прибули з Одещини – у них значний досвід у зведенні подібних переправ, зокрема і у зоні бойових дій на Донбасі.

Понтонну переправу встановлюватимуть паралельно поваленому мосту
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Судячи зі слів посадовців, тимчасову переправу тут мають звести щонайбільше протягом доби. Це власне, про понтон. Вже потім відбуватимуться тендери з реконструкції обваленого мосту.

Всі коментарі щодо реальних термінів робіт та скільки власне бійці перебуватимуть на Дніпропетровщині будуть згодом.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/obval-mostu-u-nikopoli-fahivci-rozpochinayut-zvedennya-pontonu-bilya-zruynovanoyi-perepravi-1553721.html”