Menu

Французькі винищувачі Rafale заглушили та «збили» російські Су-35 - Haqqin.azСічень для російських експортерів зброї виявився «чорним» — Єгипет, Алжир та Індонезія відмовилися від придбання «останнього слова» російського авіабудування — винищувачів Су-35.

Об этом сообщает Устав


І хоча, за офіційною версією, головною причиною такого рішення стали санкції проти Росії, через деякий час з’ясувалося, що не лише це, повідомляє Haqqin.az.


Як відзначає портал, каменем спотикання стала ціна, що раптово виросла, але головне — технічне відставання російських винищувачів від їхніх зарубіжних аналогів. У тому числі неможливість встановити радіолокаційну станцію (РЛС) з активними фазованими антеними ґратами (АФАР) і просунуту авіоніку європейських країн та Ізраїлю.


Так, у Каїрі провели порівняльні навчання — умовні бої між Су-35 та французькими Rafale. Причому російські винищувачі виступали як агресор. Але Rafale за допомогою бортових РЛС легко глушили електроніку Су-35, після чого їх "збивали".


У результаті Каїр вирішив, що краще купити продукцію французького авіапрому, а в Індонезії з подібних причин планують купити як Rafale, так і американські F-15 EX.


В Алжирі збираються піти більш щадним для російських експортерів шляхом: модернізувати російські Су-30МКА, що перебувають у нього на озброєнні, до рівня 4++, що обійдеться на 60% дешевше, ніж купувати Су-35.


«Аргумент»

Источник: Руссиангейт